Home Map Tel
Subskrybuj RSS

Siatkarze z Łętowni zagrają w finale wojewódzkim

21-04-2017

 10 kwietnia br. na hali MOSIR w Nowej Sarzynie odbył się półfinał Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców. W roli gospodarzy zawodów wystąpiła drużyna Gimnazjum w Łętowni, która zwyciężyła wcześniej eliminacje na szczeblu powiatowym. Młodzi siatkarze trenowani przez Tadeusza Zebzdę kolejny raz zaprezentowali się znakomicie, pokonując kolejno w stosunku 2:1 gimnazjalistów z Rakszawy, Błażowej, Jarosławia i Lubaczowa. 

Dopiero w meczu decydującym o pierwszym miejscu siatkarze z Łętowni musieli uznać wyższość Gimnazjum Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Rzeszowie, przegrywając 1:2. Wywalczenie drugiej pozycji pozwoliło im jednak awansować do finału wojewódzkiego. Dwóch naszych zawodników otrzymało także wyróżnienia indywidualne - najlepszym obrońcą turnieju został Kacper Kostyra, a najlepszym zawodnikiem drużyny Arkadiusz Kopacz. Puchary i dyplomy wręczyła uczestnikom Anna Smolak z Miejsko-Gminnego Szkolnego Związku Sportowego w Nowej Sarzynie. 
Zespół wystąpił w składzie: Wojciech Szewczyk, Kacper Kostyra, Kacper Piela, Arkadiusz Kopacz, Wiktor Indycki, Piotr Baran, Radosław Kolano, Bartłomiej Iwanicki, Dominik Łyko, Dominik Kida, Marcin Węglarz oraz Kamil Baraniak.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dołącz do nas na Facebooku


 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: