Home Map Tel
Subskrybuj RSS

Trwa nabór do liceum i szkoły branżowej!

05-07-2017

 

Drodzy Uczniowie, Gimnazjaliści, Szanowni Rodzice!

Pragniemy przypomnieć, że ciągle trwa nabór do I Liceum i Branżowej Szkoły w Nowej Sarzynie. Zachęcamy uczniów do podjęcia kształcenia w naszej placówce.
Atuty: dobry dojazd, podział na profile realizowane w małych grupach międzyoddziałowych, prawo jazdy, za które zapłaci szkoła, wykwalifikowana kadra pedagogiczna, dbanie o kulturę, tradycję i bezpieczeństwo uczniów.
To tylko nieliczne możliwości szkoły, która powstała z myślą o potrzebach młodego człowieka i jest odpowiedzią na tradycyjny oraz nowoczesny system kształcenia. Pamiętajcie, że czekamy na Was do końca września!
Przemyślcie swoje decyzje, wybierzcie szkołę, która powstała przede wszystkim z myślą o mieszkańcach Nowej Sarzyny i okolic. Ta gmina i jej mieszkańcy zasługują na tradycyjną szkołę, w której uczniowie uzyskają solidne wykształcenie i będą mogli realizować naukę na liczących się uczelniach wyższych oraz podejmować pracę w wyuczonych zawodach. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej: http://szkola-nowasarzyna.pl.
   
Przyjdźcie do nas, a pomożemy Wam zrealizować pasje i osiągnąć zamierzone cele. Umożliwimy Wam dobry start w dorosłe życie. Drogi Uczniu – dołącz do nas i przekonaj się jacy jesteśmy!


Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne
I Liceum i Branżowej Szkoły
 w Nowej Sarzynie

 


Dni Miasta i Gminy 2018

Dołącz do nas na Facebooku


 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: