Home Map Tel
Subskrybuj RSS

NAGRODA BURMISTRZA MIASTA I GMINY NOWA SARZYNA "KWIAT AZALII"

12-04-2018

Szanowni Państwo!

Na terenie Miasta i Gminy  Nowa Sarzyna funkcjonuje wiele instytucji, które poprzez swoją aktywność wspierają rozwój i promują naszą małą ojczyznę. Są też obywatele, którzy przyczyniają się do rozwiązywania kluczowych problemów społecznych oraz do kreowania pozytywnego wizerunku gminy. 
Pragnąc docenić wkład  tych osób i instytucji w rozwój i promocję Miasta i Gminy Nowa Sarzyna ogłaszam  VI edycję Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna „Kwiat Azalii 2018”. Nagroda zostanie przyznana w trzech kategoriach: działalność społeczna, sport i kultura. Z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, przewiduje się możliwość przyznania "Honorowego Kwiatu Azalii 2018” za zaangażowanie w działalność patriotyczną, krzewienie patriotyzmu i tradycji narodowych, organizację przedsięwzięć i wydarzeń patriotycznych. 
W związku z powyższym, zapraszam do zgłaszania kandydatów do ww. nagrody w odpowiednich kategoriach. Termin składania wniosków upływa z dniem  30 kwietnia 2018 roku. Następnie Kapituła Konkursu wyłoni wyróżnionych, a uroczysta ceremonia uhonorowania odbędzie się w podczas gminnych obchodów Dnia Samorządowca.
Regulamin przyznawania nagrody oraz formularz zgłoszeniowy publikujemy w zakładce Kwiat Azalii.

 

Burmistrz Miasta i Gminy

Andrzej Rychel

Dołącz do nas na Facebooku


 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: