Home Map Tel
Subskrybuj RSS

Piknik rodzinny dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością wraz z rodzicami i rodzeństwem

17-07-2018

W dniu 30 czerwca 2018 roku tj. sobota na terenie Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Nowej Sarzynie odbył się Piknik rodzinny dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością wraz z rodzicami i rodzeństwem.
Inauguracji imprezy dokonała dyrektor Magdalena Kusy. Podczas trwania pikniku można było skorzystać z wielu atrakcji: dla dzieci przygotowana była trampolina, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, zwiedzanie wozu strażackiego, gry i zabawy z nagrodami, przejażdżka konno. Dzieci mogły do woli korzystać z placu zabaw. Podczas imprezy zawitała do nas Myszka Miki wraz ze swoimi przyjaciółmi. Dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia z bajkowymi bohaterami. Wszyscy byli zachwyceni.
Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko decoupage, na którym rodzice mogli nauczyć się niektórych technik zdobniczych, prowadzone przez panią Małgorzatę Trojnar.
Pracownicy ośrodka przygotowali poczęstunek. Na pikniku nie zabrakło także przepysznych kiełbasek z grilla.
Wychowawcy Ewelina Wraga i Sylwia Szczepańska przygotowały dla uczestników imprezy mnóstwo atrakcyjnych zabaw i konkurencji oraz przedstawienie pt. „Skarb pirata Łukasza” z udziałem wychowanków Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego im. Stanisława Paszka i Niepublicznego Przedszkola Specjalnego.
Piknikowa sobota upłynęła w radosnej i serdecznej atmosferze integrując dzieci, rodziców i pracowników.
Sponsorom, wolontariuszom oraz wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tak udanej imprezy wyrażamy bardzo gorące podziękowanie.

S.Szczepańska, E. Wraga
 

Dołącz do nas na Facebooku


 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: