Home Map Tel
Subskrybuj RSS

Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna „Kwiat Azalii 2019”

02-04-2019

 

Szanowni Państwo!

Na terenie Miasta i Gminy  Nowa Sarzyna funkcjonuje wiele instytucji, które poprzez swoją aktywność wspierają rozwój i promują naszą małą ojczyznę. Są też obywatele, którzy przyczyniają się do rozwiązywania kluczowych problemów społecznych oraz do kreowania pozytywnego wizerunku gminy. 
Pragnąc docenić wkład  tych osób i instytucji w rozwój i promocję Miasta i Gminy Nowa Sarzyna ogłaszam  VII edycję Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna „Kwiat Azalii 2019”. Nagroda zostanie przyznana w trzech kategoriach: działalność społeczna, sport i kultura. W uzasadnionych przypadkach przewiduje się możliwość przyznania Honorowego „Kwiatu Azalii 2019” za całokształt działalności na rzecz Gminy.
W związku z powyższym, zapraszam do zgłaszania kandydatów do ww. nagrody w odpowiednich kategoriach. Termin składania wniosków upływa z dniem  30 kwietnia 2019 roku. Następnie Kapituła Konkursu wyłoni wyróżnionych, a uroczysta ceremonia uhonorowania odbędzie się w maju br. podczas gminnych obchodów Dnia Samorządowca.
Regulamin przyznawania nagrody, formularz zgłoszeniowy oraz laureaci poprzednich edycji znajdują się na stronie: www.nowasarzyna.eu/kwiat-azalii.

 

Burmistrz Miasta i Gminy

Andrzej Rychel


Dołącz do nas na Facebooku


 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: