Home Map Tel
Subskrybuj RSS

Maria Flis laureatką nagrody w konkursie „Projekt socjalny dla rodziny”

25-10-2019
fot. MRPiPS
fot. MRPiPS
fot. MRPiPS

24 października br. w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie odbyło się wręczenie nagród w konkursie „Projekt socjalny dla rodziny”. Jego celem było docenienie projektów i działań na rzecz rodziny realizowanych w ośrodkach pomocy społecznej.
W sumie nagrodzonych zostało 16 najwyżej ocenionych projektów zrealizowanych w lokalnych środowiskach przez pracowników socjalnych. Przyznano także 9 wyróżnień. W zaszczytnym gronie laureatów znalazła się Maria Flis z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Sarzynie, której wiceminister Marcin Zielenecki wręczył nagrodę za innowacyjny projekt socjalny zrealizowany na terenie naszej gminy.

Wiceminister w swoim wystąpieniu podkreślił, że pracownicy socjalni wdrażają wiele skutecznych form i metod działań pomocowych, dzięki czemu udzielają profesjonalnego wsparcia osobom starszym,  zagubionym czy nieporadnym życiowo.
Konkurs zorganizowało Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przy współpracy z Wyższą Szkołą Pedagogiczną im. Janusza Korczaka w Warszawie i Uniwersytetem Szczecińskim.
 

Dołącz do nas na Facebooku


 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: