Home Map Tel

Środki ochronne dla punktów handlowych, służb i instytucji

09-04-2020

Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie przekazał pierwsze pakiety środków ochronnych, m.in. maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji rąk i kombinezony ochronne. Trafiają one do osób mających bezpośredni kontakt z innymi - policji, strażaków, wolontariuszy, pracowników MGOPS, Domu Dziecka, punktów handlowych, gastronomicznych i firm z terenu gminy. W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii, zapotrzebowanie na tego typu środki jest bardzo duże, stąd samorząd w miarę dostępności zakupuje płyn dezynfekcyjny, rękawiczki i materiał do szycia maseczek.


Część zgromadzonych środków ochronnych - płyn do dezynfekcji i kombinezony ochronne przekazał naszemu samorządowi CIECH Sarzyna S.A. Pragnę z tego miejsca podziękować zarządowi spółki za wsparcie, odpowiedzialność i troskę o zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych mieszkańców - powiedział burmistrz Andrzej Rychel.


Wciąż poszukiwane są osoby posiadające odpowiedni sprzęt, które zechciałyby pomóc w szyciu maseczek. W tej sprawie prosimy kontaktować się z gminną infolinią pod nr 786 100 606.

Dołącz do nas na Facebooku

Subskrybuj RSS

 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: