Home Map Tel

Sukces matematyków I LO

16-04-2020

Karolina Paszek, uczennica II klasy I LO w Nowej Sarzynie wśród wybitnie uzdolnionych matematycznie na 8. Kongresie Młodych Matematyków.
Z przyjemnością informujemy, że uczennica szkoły została wskazana przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty do udziału w kongresie, który odbędzie się we wrześniu w Łodzi.
Kongres Młodych Matematyków Polskich jest cyklicznym spotkaniem wybitnie uzdolnionych uczniów z całej Polski, służącym wymianie doświadczeń na temat matematyki i jej zastosowań na wielu płaszczyznach. Uczestnicy mają możliwość nie tylko wysłuchania wykładów specjalnie dla nich przygotowanych przez znanych i cenionych nauczycieli akademickich oraz innych uczniów, ale także prowadzenia inspirujących dyskusji między sobą oraz z profesorami uczelni wyższych.
Jesteśmy dumni z Karoliny i cieszy nas fakt, że nasza szkoła znalazła się w gronie prestiżowych liceów, tj.: I Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie, I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie, II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu, Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu.
Sukces uczennicy to rezultat rzetelnej pracy pasjonatów matematyki, uczących w naszej szkole, którymi są: pani Dorota Osipa, pani Dorota Kołtun, pani Anna Wasiuta.

 

I LO w Nowej Sarzynie

Dołącz do nas na Facebooku

Subskrybuj RSS

 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: