Home Map Tel

Maseczki dostarczone do mieszkańców

17-04-2020
fot. OSP Jelna
fot. J. Zybura

Informujemy, że zakończyła się akcja rozprowadzania maseczek ochronnych dla mieszkańców Miasta i Gminy Nowa Sarzyna, które zostały zakupione przez nasz samorząd. Pomocy w ich dystrybucji udzielili strażacy z jednostek OSP i wolontariusze, którym składamy serdeczne podziękowania za włożoną pracę. Łącznie do 5 400 gospodarstw domowych trafiło blisko 22 tysiące maseczek.


W związku z pojawiającymi się sygnałami, że dane gospodarstwo nie otrzymało maseczek lub ich ilość jest zbyt mała, informuje się, że ich przekazywanie oparte było na podstawie złożonych deklaracji za odpady, tj. podanej liczby gospodarstw domowych w danej nieruchomości lub wskazania, że nieruchomość jest niezamieszkała.


Do UMiG docierają także sygnały o przypadkach kradzieży maseczek pozostawionych dla danego gospodarstwa. W związku z planowaną kontynuacją akcji, apelujemy do mieszkańców o odpowiedzialność i uczciwość oraz o sprawne odbieranie maseczek, tak, aby nie zostały skradzione. Harmonogram kolejnej akcji zostanie opublikowany na naszej stronie internetowej. 
 

Dołącz do nas na Facebooku

Subskrybuj RSS

 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: