Home Map Tel
Subskrybuj RSS

Mieszkańcy otrzymają maseczki i płyny do dezynfekcji rąk

20-05-2020

W najbliższym tygodniu na terenie Miasta i Gminy Nowa Sarzyna będą rozprowadzane bezpłatne maseczki oraz płyny do dezynfekcji rąk. To kontynuacja kwietniowej akcji zainicjowanej przez Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna, której celem jest pomoc mieszkańcom poprzez zaopatrzenie w środki ochrony osobistej. Tym razem do każdego gospodarstwa domowego z terenu gminy trafią pakiety zawierające cztery maseczki i płyn do dezynfekcji rąk o pojemności 0,5 l.  


Sposób ich dystrybucji na terenie Nowej Sarzyny ulegnie zmianie. Mieszkańcy bloków na Osiedlach Nr 1 i 2 będą mogli otrzymać pakiety w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie od poniedziałku 25 maja do środy 27 maja w godz. 7:00 – 19:00. Do domów jednorodzinnych na terenie miasta środki ochrony dostarczą, tak jak poprzednio strażacy OSP w Rudzie Łańcuckiej, natomiast do wszystkich gospodarstw z terenu Osiedla Nr 3 pakiety dostarczy przewodniczący osiedla.     


Akcja przekazywania pakietów na obszarach wiejskich rozpocznie się już 21 maja. Podobnie, jak uprzednio dostarczą je druhowie OSP z poszczególnych miejscowości.


Warto podkreślić, że przekazywany mieszkańcom płyn do dezynfekcji rąk „Dezynsar” jest produktem lokalnym. Wyprodukowało go Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „Sarzyna” na podstawie uzyskanego pozwolenia, natomiast butelki wykonała spółka NS „Automatyka”.

Dołącz do nas na Facebooku


 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: