Home Map Tel

Wracają "Spotkania z filmem"

23-06-2020

30 czerwca o godz. 18:00 do nowosarzyńskiego kina wracają "Spotkania z filmem". Organizatorzy - Stowarzyszenie "Nasza Mała Ojczyzna" i Ośrodek Kultury wznawiają projekt po przerwie trwającej od 3 marca.

Do kina zaprasza Robert Sądej: Na ten wieczór wybraliśmy amerykańską komedię kryminalną z 2019 roku z Danielem Craigiem w roli głównej. Licencja, dzięki której nasze seanse są darmowe, nie pozwala publicznie informować o tytułach, więc po szczegóły zapraszam na facebookową grupę "Kinomani Nowa Sarzyna".

Koordynator projektu Jacek Wojdałowicz dodaje: Nasze spotkania to nie tylko seanse, ale też realizacja zadania publicznego, dotowanego przez Miasto i Gminę Nowa Sarzyna. Już dziś wiemy, że tegorocznego projektu z oczywistych powodów nie zrealizujemy w całości. Na szczęście ustawa "antycovidowa" pozwala na wprowadzanie zmian w umowach, dlatego najbliższy seans traktujemy jako swoisty "barometr", dzięki któremu dowiemy się, czy publiczność równie chętnie jak na początku roku będzie odwiedzać nasze kino. Dowiemy się, jakie zmiany w umowie zaproponować, bo o ile łatwo policzyć planowane na jesienną turę seanse, o tyle frekwencja jest dla nas dzisiaj zagadką.

Na wszystkie seanse w ramach "Spotkań z filmem" wstęp wolny, zapraszamy. 

 

Dołącz do nas na Facebooku

Subskrybuj RSS

 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: