Home Map Tel

Realizacja projektu grantowego „Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Nowa Sarzyna” zakończona!

02-09-2020

Zakończyła się realizacja projektu grantowego „Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Nowa Sarzyna”, w ramach którego przeszkolono 100. osób. Zajęcia skierowane były do mieszkańców gminy powyżej 25. roku życia. Ze szkoleń mogły skorzystać także osoby po 65. roku życia. Najliczniejszą grupę stanowili mieszkańcy miejscowości Łętownia.
Uczestnicy projektu brali udział w dwudniowych szkoleniach (1 moduł – 16 godzin szkoleniowych). Uczestnicy mieli do wyboru 1 z 7 modułów szkoleniowych: „Rodzic w Internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog), „Rolnik w sieci” oraz „Kultura w sieci”. Największym zainteresowaniem wśród modułów szkoleniowych cieszyły się szkolenia: „Rodzic w Internecie” oraz „Moje finanse i transakcje w sieci”.
Na cele projektu został zakupiony sprzęt komputerowy – 10 laptopów i projektor. Sprzęt po zakończeniu projektu został przekazany przez Adama Madeja – Dyrektora Biura Burmistrza, Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Łętowni, który uzupełni zasoby pracowni informatycznej i będzie służył dzieciom w nauce.
Koordynatorem projektu z ramienia Urzędu Miasta i Gminy była Teresa Klocek.

 

Dołącz do nas na Facebooku

Subskrybuj RSS

 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: