Home Map Tel

Zawieszenie bezpośredniej obsługi interesantów w Starostwie Powiatowym i KRUS

16-10-2020

Komunikat Starosty Leżajskiego w sprawie obsługi interesantów

 W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną, od 15 października 2020 r. wprowadza się w Starostwie Powiatowym w Leżajsku w sprawach administracyjnych obsługę interesantów po uprzedniej rejestracji.
 Do spraw załatwianych przez Wydział Komunikacji i Transportu obowiązuje rejestracja przez Internet na stronie kolejka.starostwo.lezajsk.pl. W wyjątkowych sytuacjach, jeżeli Interesant nie ma dostępu do Internetu, rejestracja jest możliwa przez telefon 17 240 45 00. Po przyjściu do Starostwa w Poczekalni należy w Biletomacie wpisać otrzymany kod, pobrać bilet i oczekiwać na wezwanie.
W celu załatwienia pozostałych spraw administracyjnych (geodezja, budownictwo, ochrona środowiska, konsumenci) należy wejść na stronę starostwo.lezajsk.pl/rejestracja, następnie wybrać odpowiednią komórkę organizacyjną i dokonać rejestracji internetowej. Jeżeli Interesant nie ma dostępu do Internetu możliwa jest rejestracja telefoniczna pod numerami telefonów podanymi na stronie starostwo.lezajsk.pl/rejestracja

Interesanci przychodzący celem załatwienia spraw bez uprzedniej rejestracji nie będą obsługiwani.

Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących wymagań!

 

 

Dołącz do nas na Facebooku

Subskrybuj RSS

 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: