Home Map Tel

Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Kwiat Azalii 2021

26-03-2021

Szanowni Państwo!

Na terenie Miasta i Gminy  Nowa Sarzyna funkcjonuje wiele instytucji, które poprzez swoją aktywność wspierają rozwój i promują naszą małą ojczyznę. Są też obywatele, którzy przyczyniają się do rozwiązywania kluczowych problemów społecznych oraz do kreowania pozytywnego wizerunku gminy.
Pragnąc docenić wkład  tych osób i instytucji w rozwój i promocję Miasta i Gminy Nowa Sarzyna ogłaszam VIII edycję Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna „Kwiat Azalii 2021”. Nagroda zostanie przyznana w czterech kategoriach: działalność społeczna, sport, kultura i społeczna odpowiedzialność biznesu. W uzasadnionych przypadkach przewiduje się możliwość przyznania Honorowego „Kwiatu Azalii 2021” za całokształt działalności na rzecz Gminy.
W związku z powyższym, zapraszam do zgłaszania kandydatów do ww. nagrody w odpowiednich kategoriach. Termin składania wniosków upływa z dniem 30 kwietnia 2021 roku. Następnie Kapituła Konkursu wyłoni wyróżnionych, a wręczenie nagród odbywać się będzie w sposób zgodny z aktualnymi zaleceniami epidemiologicznymi. 
Regulamin przyznawania nagrody oraz formularz zgłoszeniowy publikujemy poniżej.

 

Burmistrz Miasta i Gminy

Andrzej Rychel

 

REGULAMIN I WNIOSEK O PRZYZNANIE NAGRODY ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE NAGRODA KWIAT AZALLI

 

Dołącz do nas na Facebooku

Subskrybuj RSS

 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: