Home Map Tel

Uroczystości pogrzebowe śp. Henryka Atemborskiego

05-01-2022

 

4 stycznia br. w Nowej Sarzynie odbyły się uroczystości pogrzebowe śp. por. Henryka Atemborskiego. Honorowego obywatela naszego miasta żegnała rodzina, bliscy, przyjaciele, żołnierze Wojska Polskiego, działacze „Solidarności”, organizacji kombatanckich, stowarzyszeń patriotycznych oraz przedstawiciele władz państwowych i samorządowych. Naszą wspólnotę reprezentowali, m.in.  burmistrz Andrzej Rychel i dyrektor Adam Madej, którzy złożyli wieniec przy nagrobku zmarłego.

 

 

Dołącz do nas na Facebooku

Subskrybuj RSS

 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: