Home Map Tel
Subskrybuj RSS

Tereny produkcyjno-usługowe "Sarzyna-Dymarki"

31-08-2012

Tereny produkcyjno – usługowe „Sarzyna – Dymarki” położone są w 90% na terenie wsi Sarzyna, pozostała część na terenie Rudy Łańcuckiej pomiędzy drogami gminnymi asfaltowymi, które łączą się z drogą krajową. Łączna powierzchnia terenów to obszar około 36  hektarów, w tym około 15 hektarów to teren stanowiący własność Gminy Nowa Sarzyna.

Tereny pod inwestycje zostały już wyposażone w sieć wodociągową, kanalizację sanitarną, sieć energetyczną wraz z oświetleniem dróg oraz ciągi komunikacyjne. Dojazd do terenu możliwy jest z dwóch stron – drogami asfaltowymi.
W chwili obecnej na części ww. terenu działalność prowadzi kilka podmiotów gospodarczych, zajmujących się wikliniarstwem, kowalstwem artystycznym, produkcją kostki brukowej oraz innych wyrobów betonowych.
Nieruchomości stanowiące własność gminy będą oddawane w użytkowanie wieczyste w drodze przetargu. Gmina przewiduje zastosowanie ulg w podatku od nieruchomości dla przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie „Sarzyna – Dymarki”.
 

Oferowany przez nas teren nadaje się zarówno pod duże, średnie jak i małe firmy.
Nasz samorząd chętnie powita każdego nowego inwestora! ZAPRASZAMY!

 

Poszukiwani inwestorzy
Oferowany przez nas teren nadaje się zarówno pod duże, średnie jak i małe firmy. Preferowane branże: przemysł, usługi, farmy słoneczne, magazyny i składy, logistyka, centra biurowe.
Oferowane tereny
Łączna powierzchnia terenów to obszar około 36 hektarów, w tym około 15 hektarów to teren stanowiący własność Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.
Dodatkowe udogodnienia
Tereny pod inwestycje zostały już wyposażone w sieć wodociągową, kanalizację sanitarną, sieć energetyczną oraz ciągi komunikacyjne.
Komunikacja (drogowa, kolejowa, lotnicza)
W odległości 40 km znajduje się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów – Jasionka, natomiast w odległości 35 km - budowana autostrada A4. Tereny oddalone są 80 km od granicy z Ukrainą i 145 km od granicy ze Słowacją.
Teren położony jest w odległości 1,5 km od drogi krajowej nr 77 (relacji Lipnik – Przemyśl) i magistrali kolejowej linii Przeworsk – Stalowa Wola Rozwadów.
Kontakt w sprawie nowych podmiotów
Zainteresowani Przedsiębiorcy proszeni są o kontakt:
Adam Madej, zastępca burmistrza
telefon: (17) 24 13 177
e-mail: a.madej@nowasarzyna.eu

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE OFEROWANYCH TERENÓW:

 

 Własność
Gminna, Prywatna,
Położenie
Sarzyna, Ruda Łańcucka
36
13
30,75 zł/m2
Tak
Centra biurowe, Farmy wiatrowe, słoneczne i biogazownie, Logistyka, Magazyny i składy, Przemysł, Turystyka: hotele,restauracje, Usługi,
1) Magazyny firmy wikliniarskiej. 2) Kowalstwo artystyczne. 3) Produkcja kostki brukowej i innych elementów betonowych. Częściowo użytkowanie rolnicze, częściowo ugory.
brak
1,50 m
Przez teren przebiega linia energetyczna SN, telefoniczna
Dojazd z dwóch stron drogami gminnymi, asfaltowymi o szerokości 12 m (wraz z poboczami i rowami). Odległość od Nowej Sarzyny - 2 km
Droga krajowa nr 77 relacji Lipnik-Przemyśl. Odległość ok 2 km.
Przeworsk, odległość 33 km
Lotnisko Rzeszów-Jasionka, odległość 40 km.
Infrastruktura elektryczna
Tak
Tak
Na terenie znajdują się linie energetyczne wraz z oświetleniem dróg
0.4 kV
630 kVA
Infrastruktura gazowa
Nie
Tak
600 m
Infrastruktura wodna
Tak
Tak
Znajduje się na terenie
600
Infrastruktura kanalizacyjna
Tak
Tak
Znajduje się na terenie
600
Tak

 

Dołącz do nas na Facebooku


 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: