Home Map Tel
Subskrybuj RSS

OZE

Dodatkowy nabór wniosków na instalacje OZE: kotły na biomasę oraz pompy ciepła

04-07-2018

 

Wszystkich chętnych, którzy są zainteresowani udziałem w tzw. „projekcie parasolowym”, planowanym do realizacji w ramach działania 3.1 Rozwój OZE (Odnawialne Źródła Energii), Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych w naborze uzupełniającym do programu w zakresie montażu kotłów na biomasę oraz pomp ciepła.
Ze względu na odnotowane rezygnacje z montażu kotłów na biomasę oraz pomp ciepła przez część mieszkańców z listy podstawowej oraz rezerwowej, jest możliwość uzyskania dofinansowania na montaż niżej wymienionych instalacji:
kocioł na biomasę o mocy 17 kW – trzy sztuki;
kocioł na biomasę o mocy 18 kW – cztery sztuki;
kocioł na biomasę o mocy 19 kW – trzy sztuki;
kocioł na biomasę o mocy 20 kW – dwie sztuki;
kocioł na biomasę o mocy – 25 kW – jedna sztuka;
kocioł na biomasę o mocy 30 kW – jedna sztuka;
pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej o mocy 4 kW – osiem sztuk;
pompa ciepła do centralnego ogrzewania o mocy 20 kW - dwie sztuki;
pompa ciepła do centralnego ogrzewania o mocy 22 kW - dwie sztuki.
 

Dokumenty aplikacyjne związane z udziałem w projekcie można pobrać ze strony internetowej lub w Punkcie Obsługi w Urzędzie Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie.
 

Ogłaszany dodatkowy nabór ankiet dotyczy Osób chętnych do udziału w projekcie, którzy nie złożyli ankiet we wcześniejszych naborach lub są zainteresowani uzupełnieniem wnioskowanej wcześniej instalacji fotowoltaicznej dodatkowo o pompę ciepła.
 

Przy składaniu wniosku na pompę ciepła możliwe jest wnioskowanie również o instalację fotowoltaiczną, w tym przypadku jeżeli osoba wcześniej nie brała udziału w projekcie będzie miała pierwszeństwo w pozytywnym zakwalifikowaniu do projektu przed osobami, które były na liście rezerwowej dotyczącej montażu instalacji fotowoltaicznej.
 

Z uwagi na ograniczoną ilość wolnych instalacji decyduje kolejność zgłoszeń.
 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 17 24 13 177, wew. 318 lub osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, III piętro, pokój nr 318.
 

Dołącz do nas na Facebooku


 
Copyright (c) 2008 www.nowasarzyna.eu
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie, 37-310 Nowa Sarzyna, ul.Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177, fax: (17) 24 13 111
umig@nowasarzyna.eu
Realizacja: Ideo
powered by: